Főoldal Fórumok Lakóautók Érdekes lakóautók-lakóautós érdekességek

Legutóbb frissítette six 5 years, 7 months telt el
92angok
633 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #2635
    GaborApa
    Felhasználó

      Nyitom ezt a témát azért hogy itt tudjuk felhívni egymás figyelmét a különösen érdekes, exkluzív, irigylésre méltó és agyament lakóautókra.

      Még az előző fórumon mutattam Briginek Rob Gray természetfotós egyedileg épített lakóautóját. Az építésről naplót is vezetett és sok képet készített.
      http://www.robgray.com/index_files/index_graynomad.php

    • Szerző
      Válasz
    • #31824
      nemo25
      Felhasználó

        [quote=”Spider”:1rf0zr9b]Jó is ez :-)[/quote]

        http://www.youtube.com/watch?v=Prb4i7fwFuc

        Csak még ezt az egyet….csak az érzés miatt. 😳 😳

        Átjött?????

        #31823
        Spider
        Felhasználó

          [quote=”nemo25″:3sw19l44]Akkor majd segít a nóta hogy eszedbe jusson. 😆 😆 😆
          Hangszóró bekapcs, hangerő felvesz, és katt ide!

          http://www.youtube.com/watch?v=I_W_Xgt7QDw

          Bár nem rossz ez a klasszikus jenki, de talán egy csigával még ütősebb érzés a szerpentínen……… Szerintem. 😆 [/quote]

          Jó is ez 🙂

          #31822
          nemo25
          Felhasználó

            [quote=”EdGaR”:1drkwrrg]Fogalmam sincs miről beszélsz 😯 😀 😀 😀 [/quote]

            Akkor majd segít a nóta hogy eszedbe jusson. 😆 😆 😆
            Hangszóró bekapcs, hangerő felvesz, és katt ide!

            http://www.youtube.com/watch?v=I_W_Xgt7QDw

            Bár nem rossz ez a klasszikus jenki, de talán egy csigával még ütősebb érzés a szerpentínen……… Szerintem. 😆

            #31751
            EdGaR
            Felhasználó

              [quote=”nemo25″:94m7yta0]… de már legszívesebben mennék is tovább. 😉 Ismered ezt az érzést?
              …[/quote]Fogalmam sincs miről beszélsz 😯 😀 😀 😀

              #31750
              nemo25
              Felhasználó

                [quote=”EdGaR”:2kz8ecz7]Te nem rég raktál össze egy ilyen legós cuccot nem? Csak utaztok is benne :2010_rohog.gif
                Szombaton nem gurultok el vele a Suwenor börzére… szívesen megnézném 😉 [/quote]
                Ez így igaz, és hidd el élveztem nagyon ahogy napról napra alakult. Alig 3 órája értünk vele haza, de már legszívesebben mennék is tovább. 😉 Ismered ezt az érzést?
                Börze? Ha belefér az időmbe lehet hogy elmegyek. De nem biztos.

                #31749
                nemo25
                Felhasználó

                  [quote=”DEP76″:1yya2mrv]1,5 tonnásat?[/quote]
                  Akár akkora is lehet….. 😆

                  #31747
                  EdGaR
                  Felhasználó

                    [quote=”nemo25″:25vas5xa]Na azért ne mond, hogy Te nem raknád össze szívesen ezt a kis kütyüt?!? 😉 [/quote]
                    Te nem rég raktál össze egy ilyen legós cuccot nem? Csak utaztok is benne :2010_rohog.gif
                    Szombaton nem gurultok el vele a Suwenor börzére… szívesen megnézném 😉

                    #31746
                    DEP76
                    Felhasználó

                      [quote=”nemo25″:m84re4fw]Na azért ne mond, hogy Te nem raknád össze szívesen ezt a kis kütyüt?!? 😉 [/quote]

                      1,5 tonnásat?

                      #31745
                      nemo25
                      Felhasználó

                        [quote=”DEP76″:3fkqh4b0]Ha a Biwak-os fiúknak fiuk születik, időben elkezdhetnek az apák nyomdokain járni. 🙂 [/quote]
                        Na azért ne mond, hogy Te nem raknád össze szívesen ezt a kis kütyüt?!? 😉

                        #31744
                        DEP76
                        Felhasználó

                          [quote=”nemo25″:flu8hobi]Az ember soha nem tudja, hogy mi az ami még hiányzik az életéből.De most itt van és kézzel fogható. :smt205

                          http://www.autonavigator.hu/autosvilag_ … ilag_hirei

                          Végül is a T1-es megérdemli, hogy a LEGO emléket állítson neki. =D> [/quote]

                          Ha a Biwak-os fiúknak fiuk születik, időben elkezdhetnek az apák nyomdokain járni. 🙂

                          #31742
                          nemo25
                          Felhasználó

                            Az ember soha nem tudja, hogy mi az ami még hiányzik az életéből.De most itt van és kézzel fogható. :smt205

                            http://www.autonavigator.hu/autosvilag_ … ilag_hirei

                            Végül is a T1-es megérdemli, hogy a LEGO emléket állítson neki. =D>

                            #31536
                            DEP76
                            Felhasználó

                              [quote=”nemo25″:3oo5219t]Egy érdekeség keletről. Nem is gondolná az ember, hogy mik vanak.

                              http://www.autonavigator.hu/galeria/mag … 4610/47975[/quote]

                              Tegyétek be a háromtengelyesek közé….. Légyszi.. [-o< [-o< 😆 😆

                              #31515
                              nemo25
                              Felhasználó

                                Egy érdekeség keletről. Nem is gondolná az ember, hogy mik vanak.

                                http://www.autonavigator.hu/galeria/mag … 4610/47975

                                #30211
                                Utazocica
                                Felhasználó

                                  [quote=”repro”:3fcypgbh]Na ez nem semmi 😮 katt ide[/quote]

                                  :2010_sir.gif Sajnos a kék csempét utálom és a bezárt kád szekrényének szine egyáltalán nem pászol a lakónk többi

                                  butorához! 😆

                                  #30209
                                  repi
                                  Adminisztrátor

                                    Na ez nem semmi 😮 katt ide

                                    #30075
                                    Kerti
                                    Adminisztrátor

                                      [quote=”DEP76″:1k61e2z4]Persze ,gondolom , de azok a futók pirosak voltak, de biztos átfestenéd sárgára. 😆 [/quote]
                                      Nem csak a futó, hanem a Robi is piros volt, mint a Ferrari-k. 😆
                                      Lehet, hogy sárgán nem is lenne már olyan. #-o

                                      #30074
                                      DEP76
                                      Felhasználó

                                        [quote=”Kerti”:1sgvotsp]Akkoriban engem csak az érdekelt, hogy menjünk vele, vagy vezethessem de ma már lehet, hogy én is építenék hátra valamit 😆 [/quote]

                                        Persze ,gondolom , de azok a futók pirosak voltak, de biztos átfestenéd sárgára. 😆

                                        #30073
                                        Kerti
                                        Adminisztrátor

                                          [quote=”DEP76″:2dt1zd17]Magamat ismerve fejlesztettem volna arra is valamit. 😆
                                          Most azt is betehetnénk ide. 🙂 [/quote]

                                          Akkoriban engem csak az érdekelt, hogy menjünk vele, vagy vezethessem de ma már lehet, hogy én is építenék hátra valamit 😆

                                          #30072
                                          DEP76
                                          Felhasználó

                                            [quote=”Kerti”:3mebzpx9]:2010_rohog.gif
                                            De jó,hogy ezt írtad, most eszembe jutott, hogy nagyapámmal mennyit mentünk a Robi-val. Imádtam!
                                            Nagy élmény volt. Sajnos akkoriban csak sima platós utánfutó volt mögötte nekünk.[/quote]

                                            Magamat ismerve fejlesztettem volna arra is valamit. 😆
                                            Most azt is betehetnénk ide. 🙂

                                            #30071
                                            Kerti
                                            Adminisztrátor

                                              [quote=”DEP76″:3iwfupnu]Ha ezt a KGST-ben találják fel akkor Robi 156 , után kötve ismeri meg a világ.
                                              😆 😛 [/quote] :2010_rohog.gif
                                              De jó,hogy ezt írtad, most eszembe jutott, hogy nagyapámmal mennyit mentünk a Robi-val. Imádtam!
                                              Nagy élmény volt. Sajnos akkoriban csak sima platós utánfutó volt mögötte nekünk.

                                              #30070
                                              DEP76
                                              Felhasználó

                                                [quote=”Kerti”:b5efbfm9]Igaz, hogy nem lakóautó de érdekes:
                                                Mini lakókocsi[/quote]

                                                Ha ezt a KGST-ben találják fel akkor Robi 156 , után kötve ismeri meg a világ.
                                                😆 😛

                                                #30069
                                                Kerti
                                                Adminisztrátor

                                                  Igaz, hogy nem lakóautó de érdekes:
                                                  Mini lakókocsi

                                                  #30056
                                                  Utazocica
                                                  Felhasználó

                                                    :2010_nevet3.gif Itt az ultimativ abszolut egyéni lakóautó!

                                                    Részleg a leirásábol: A lakó 25 (huszonöt) éve nem lett megmozditva, emiatt a motor 😥 nem indul be.

                                                    Megnyugtató, hogy az emiatt okozott bánatot, egy beépitett villamospumpás pálinka adagoló oszlatja el …

                                                    #29710
                                                    Andy
                                                    Felhasználó

                                                      Bár nem kifejezetten lakóautóról szól a következő blog,de talán érdekes lehet…….

                                                      http://highmileagetrikes.blogspot.com/

                                                      #29680
                                                      GaborApa
                                                      Felhasználó

                                                        [quote=”Jamesz”:3pt4mf3f]Hát igen ….a Lakóautó kiállítás óta tudom , hogy végül nincs is lakóautóm ….a Brigi Laci szerint ugyanis egy szarral járok !
                                                        😀
                                                        Nem is tudom , hogy fogalmazzam meg a hirdetésem ???

                                                        6 személyes megkimélt legkondis szar eladó ?? Elsőkézből …ja és szélhámosok kiméljenek !

                                                        😀 😀 [/quote]
                                                        Van úgy, hogy valami kicsúszik az ember száján, amit nem is úgy gondolt.
                                                        Így viszont legalább pont ebbe a topikba passzol a lakóautód 😆
                                                        Ráadásul senkinek sincsenek olyan extrái, mint a sofőrüléshez vezető motoros lépcső, vagy a táncparkettet biztosító étkező asztal.
                                                        A hirdetési szöveged miatt ne aggódj. Van itt pár „jó barát” 😆 aki segít megfogalmazni, mondjuk a Repi által beidézett Golf1 stílusban 😆 😆 😆

                                                      25 hozzászólás megtekintése - 376-400 / 632

                                                      You must be logged in to reply to this topic.