Főoldal Fórumok Lakóautók Érdekes lakóautók-lakóautós érdekességek

Legutóbb frissítette six 5 years, 7 months telt el
92angok
633 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #2635
    GaborApa
    Felhasználó

      Nyitom ezt a témát azért hogy itt tudjuk felhívni egymás figyelmét a különösen érdekes, exkluzív, irigylésre méltó és agyament lakóautókra.

      Még az előző fórumon mutattam Briginek Rob Gray természetfotós egyedileg épített lakóautóját. Az építésről naplót is vezetett és sok képet készített.
      http://www.robgray.com/index_files/index_graynomad.php

    • Szerző
      Válasz
    • #40711
      EarthRoamer
      Felhasználó

        [quote=”EdGaR”:2is4nfak][-X Nem talált 😆 [/quote]

        Nem valami Endre…., feladom, az a baj, nem tudom ki kicsoda, de hogy Csoda Csapat vagytok, abban biztos vagyok !

        #40709
        EdGaR
        Felhasználó

          [quote=”EarthRoamer”:3dyum6h5]A Fórumokat olvasva valami E betűs ” Lakóautós elvtárs ” lehetett ? ! 😆 [/quote]
          [-X Nem talált 😆

          #40700
          EarthRoamer
          Felhasználó

            [quote=”EdGaR”:13lca3cy]Hmmm… láttam már hasonlót 😉 Abból forralt bor folyt… egykor [-o< [/quote] A Fórumokat olvasva valami E betűs " Lakóautós elvtárs " lehetett ? ! 😆

            #40699
            EarthRoamer
            Felhasználó

              [quote=”repi”:i3fd99v6]Pont ilyen a szerviz ajtóm 😀 kivilágítom, betöltöm és kész… nem nagy ügy.. az első talin amin részt veszel megtisztellek vele. 😀 OK! De személyit hozzá.. :2010_rohog.gif :2010_rohog.gif :2010_rohog.gif [/quote]

              Húú, akkor belehúzok !

              Majd Ősöket megkérdezem, hogy ihatok E ! 😆

              #40694
              repi
              Adminisztrátor

                [quote=”EarthRoamer”:2yltikxr]Kedves Lakóautós Barátaim ! ::mlklako :lakokipakol

                Egy Jó Tanács, amelyet tapasztalatból Ti is nagyon jól tudtok még nélkülem is….., de ismétlés a Tudás Atyja elven sose árt megismételni :

                SOHA ne induljatok útnak a képen látható felszerelés nélkül ! ! ! :smt206 😆

                Pont ilyen a szerviz ajtóm 😀 kivilágítom, betöltöm és kész… nem nagy ügy.. az első talin amin részt veszel megtisztellek vele. 😀 OK! De személyit hozzá.. :2010_rohog.gif :2010_rohog.gif :2010_rohog.gif

                #40677
                EdGaR
                Felhasználó

                  [quote=”EarthRoamer”:1zndrhd2]Kedves Lakóautós Barátaim ! ::mlklako :lakokipakol

                  Egy Jó Tanács, amelyet tapasztalatból Ti is nagyon jól tudtok még nélkülem is….., de ismétlés a Tudás Atyja elven sose árt megismételni :

                  SOHA ne induljatok útnak a képen látható felszerelés nélkül ! ! ! :smt206 😆


                  Hmmm… láttam már hasonlót 😉 Abból forralt bor folyt… egykor [-o<

                  #40676
                  EarthRoamer
                  Felhasználó

                    Kedves Lakóautós Barátaim ! ::mlklako :lakokipakol

                    Egy Jó Tanács, amelyet tapasztalatból Ti is nagyon jól tudtok még nélkülem is….., de ismétlés a Tudás Atyja elven sose árt megismételni :

                    SOHA ne induljatok útnak a képen látható felszerelés nélkül ! ! ! :smt206 😆

                    #40222
                    EarthRoamer
                    Felhasználó

                      Csak egyszer, vagy max. kétszer, talán háromszor, na jó, mondjuk négyszer…..hogyisne, ahányszor csak lehetne :

                      Élőben megnézni egy Nascart versenyt, úgy, ahogy a Kedves Sportársak teszik ! ! ! :lakokipakol

                      #40126
                      EarthRoamer
                      Felhasználó

                        [quote=”EdGaR”:zsihh3ii]Nézd! Ha marad az ózonlyuk felettünk… szerintem 10 éven belül :2010_rohog.gif [/quote]

                        Akkor kevesebb babot eszek, hogy vigyázzak a rétegre ! 🙄 🙄 😆 😆

                        #40125
                        EdGaR
                        Felhasználó

                          [quote=”EarthRoamer”:148n92cd]Mélyen Tisztelt Klubtársaim !

                          A következő kérdésre keresem a választ :

                          Vajon mikor fog így kinézni, egy átlagos M. L. K. találkozó ?

                          🙄 😆


                          Nézd! Ha marad az ózonlyuk felettünk… szerintem 10 éven belül :2010_rohog.gif

                          #40123
                          EarthRoamer
                          Felhasználó

                            Mélyen Tisztelt Klubtársaim !

                            A következő kérdésre keresem a választ :

                            Vajon mikor fog így kinézni, egy átlagos M. L. K. találkozó ?

                            🙄 😆

                            #39986
                            EdGaR
                            Felhasználó

                              :smt204 köszi!

                              #39985
                              EarthRoamer
                              Felhasználó

                                [quote=”EdGaR”:1cqu5dos]Szia abacs!

                                Ez így nem jó, mert nem látjuk a képeket, pedig megnéznénk őket.
                                Meg tudod csinálni, hogy feltöltöd a saját albumodba? Segítünk, hogy tudsz rá a hozzászóláson belül hivatkozni.
                                Köszi![/quote]

                                EleMMent Palazzo.

                                #39979
                                jocibacsi
                                Felhasználó

                                  [quote=”EdGaR”:zx5twbwu]Szia abacs!

                                  Ez így nem jó, mert nem látjuk a képeket, pedig megnéznénk őket.
                                  Meg tudod csinálni, hogy feltöltöd a saját albumodba? Segítünk, hogy tudsz rá a hozzászóláson belül hivatkozni.
                                  Köszi![/quote]

                                  Valószínű erre, vagy ilyenre gondolt

                                  http://www.news.com.au/travel/world/for … 6170347433

                                  jocibacsi

                                  #39976
                                  EdGaR
                                  Felhasználó

                                    [quote=”abacs”:1xndv157]Jól bele kell nyúlnia a pénztárcájába annak, aki szeretné megvásárolni a német Marchi Mobile cég luxuslakóbuszát, melyet 3,1 millió dollárért kínálnak eladásra. Az eleMMent Palazzo fantázianevű jármű, mint a neve is mutatja, igazi palota, melyben nappali, fürdőszoba, hálószoba, sőt még egy kinyitható tetőterasz is található, mindez persze exkluzív kivitelben, a legnagyobb kényelmet biztosítva használóinak. Az érintőképernyős központi vezérlővel felszerelt busz igazán futurisztikus külsőt kapott, belül azonban a minimalista dizájn mellett antik hatású stíluselemek is színesítik a berendezést.

                                    Worlds-Most-Expensive-Motorhome13-640×398.jpgWorlds-
                                    Most-Expensive-Motorhome14-640×383.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome12-640×300.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome10-640×431.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome9-640×326.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome1-640×316.jpgWorlds-Most-Expensive-Motorhome-
                                    640×291.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome6-640×329.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome7-640×402.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome2-640×318.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome8-640×322.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome3-640×424.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome4-640×333.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                    Motorhome5-640×391.jpg[/quote]

                                    Szia abacs!

                                    Ez így nem jó, mert nem látjuk a képeket, pedig megnéznénk őket.
                                    Meg tudod csinálni, hogy feltöltöd a saját albumodba? Segítünk, hogy tudsz rá a hozzászóláson belül hivatkozni.
                                    Köszi!

                                    #39958
                                    abacs
                                    Felhasználó

                                      Jól bele kell nyúlnia a pénztárcájába annak, aki szeretné megvásárolni a német Marchi Mobile cég luxuslakóbuszát, melyet 3,1 millió dollárért kínálnak eladásra. Az eleMMent Palazzo fantázianevű jármű, mint a neve is mutatja, igazi palota, melyben nappali, fürdőszoba, hálószoba, sőt még egy kinyitható tetőterasz is található, mindez persze exkluzív kivitelben, a legnagyobb kényelmet biztosítva használóinak. Az érintőképernyős központi vezérlővel felszerelt busz igazán futurisztikus külsőt kapott, belül azonban a minimalista dizájn mellett antik hatású stíluselemek is színesítik a berendezést.

                                      Worlds-Most-Expensive-Motorhome13-640×398.jpgWorlds-
                                      Most-Expensive-Motorhome14-640×383.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome12-640×300.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome10-640×431.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome9-640×326.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome1-640×316.jpgWorlds-Most-Expensive-Motorhome-
                                      640×291.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome6-640×329.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome7-640×402.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome2-640×318.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome8-640×322.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome3-640×424.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome4-640×333.jpgWorlds-Most-Expensive-
                                      Motorhome5-640×391.jpg

                                      #39472
                                      EarthRoamer
                                      Felhasználó

                                        Sziasztok Emberek !

                                        Mi is Lakóautósok vagyunk !

                                        #39433
                                        EarthRoamer
                                        Felhasználó

                                          ” Repülő Házikó ”

                                          #39331
                                          EarthRoamer
                                          Felhasználó

                                            Rumlis Vakáció / RV /

                                            Ezt a szórakoztató családi vígjátékot a balesetem idején vetítették a televízióban.
                                            A gipsz még meg sem száradt a lábamon, és sajna a fájdalom miatt nem is néztem végig, de a kempinges részt azért láttam belőle.

                                            Számomra azért érdekes a film, mert akkor döntöttem el, hogy belépek a Magyar Lakóautó Klub kötelékébe, és betöltvén a 40 – ik életévem, új korszakot kezdek.

                                            A DVD borítója :

                                            A Lakóautós életforma a legcsúcsabb dolog a világon !

                                            Néhány jelenet a filmből.

                                            Panoráma kép a kempingről :

                                            Csak lazán, és vidáman ! / Cheryl Hines, Josh Hutcherson, Joanna ‘ JoJo ‘ Lersque, és Robin Williams /

                                            Csak lengén ! / Kristin Chenoweth /

                                            A Lakóautózás veszélyes is lehet !

                                            Morci ” Marci ” – egy kis mosoly szünet csak frissíti a kapcsolatot !

                                            A fárasztó jóbarát. / Jeff Daniels /

                                            Egy rövid összefoglaló a filmből :

                                            http://youtu.be/QkZXAB-RdbI

                                            #39304
                                            EarthRoamer
                                            Felhasználó

                                              [quote=”abacs”:212y2ne1]Oooopsz! Most látom csak, már lelőtték a poént…[/quote]

                                              …, még nem, a labda nálam van.

                                              Luxusjachtot szeretnétek ?

                                              Íme : :2010_nem_guluszem.gif :2010_rohog.gif

                                              #39302
                                              abacs
                                              Felhasználó

                                                [quote=”abacs”:3nbc3q3c]Üdv mindenkinek!

                                                http://www.origo.hu/techbazis/20130627- … chtja.html

                                                Ennél kevesebbel nem érdemes beérni![/quote]

                                                Oooopsz! Most látom csak, már lelőtték a poént…

                                                #39301
                                                abacs
                                                Felhasználó

                                                  Üdv mindenkinek!

                                                  http://www.origo.hu/techbazis/20130627- … chtja.html

                                                  Ennél kevesebbel nem érdemes beérni!

                                                  #39295
                                                  boat74
                                                  Felhasználó

                                                    Sziasztok,
                                                    szerintem ez ebbe a topikba tartozik:

                                                    http://www.origo.hu/techbazis/20130627- … chtja.html

                                                    #39293
                                                    Spider
                                                    Felhasználó

                                                      Aki szeret lakóautózni, meg vitorlázni, annak itt a megoldás:
                                                      Youtube

                                                      #39046
                                                      EarthRoamer
                                                      Felhasználó

                                                        ” Dolgozni csak szépen, ahogy csiga megy a réten ” ::mlklako

                                                      25 hozzászólás megtekintése - 226-250 / 632

                                                      You must be logged in to reply to this topic.