Főoldal Fórumok Lakóautók Érdekes lakóautók-lakóautós érdekességek

Legutóbb frissítette six 5 years, 7 months telt el
92angok
633 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #2635
    GaborApa
    Felhasználó

      Nyitom ezt a témát azért hogy itt tudjuk felhívni egymás figyelmét a különösen érdekes, exkluzív, irigylésre méltó és agyament lakóautókra.

      Még az előző fórumon mutattam Briginek Rob Gray természetfotós egyedileg épített lakóautóját. Az építésről naplót is vezetett és sok képet készített.
      http://www.robgray.com/index_files/index_graynomad.php

    • Szerző
      Válasz
    • #37309
      EarthRoamer
      Felhasználó

        [quote=”Spider”:2w986ddt]

        Ők a Mennyországban túráztak.

        #37298
        LMC
        Felhasználó

          [quote=”EdGaR”:1nhy8osf]Ismét megvillant az angol humor. 😆
          (Hál’ Istennek nem babakék, különben kapnék 😉 )[/quote]

          Fog ez még nőni, kezdetnek sem rossz, csak az ára húzós #-o

          András

          #37293
          EdGaR
          Felhasználó

            Ismét megvillant az angol humor. 😆
            (Hál’ Istennek nem babakék, különben kapnék 😉 )

            #36042
            Spider
            Felhasználó

              Lakóbusz erkélyjel…

              Youtube

              #36039
              erno
              Felhasználó

                http://www.youtube.com/watch?v=hAvHDaff … detailpage

                Ide miért kell a kemping bicaj,meg ráadásúl kettö,meg hol van Anya.

                #35629
                kovalcsika
                Felhasználó

                  Nyugdíjasok kamionnal a világ körül.

                  http://www.autonavigator.hu/sztori/nyug … korul-8029

                  #35625
                  Spider
                  Felhasználó

                    #34697
                    nemo25
                    Felhasználó


                      Ha már érdekes akkor ez az. A C6-oson ez a kapszula mondhatni szokatlan jelenség. Azért kíváncsi lennék, hogy egy forró augusztusi éjszakán, miképpen tudnak aludni a jóformán ablaktalan felső ágyon?


                      Ez meg a legújabb Prius, ha jók az információim, gyári átalakítása. Valószínű, hogy az eredeti gép takarékossága semmivé foszlik egy ilyen felépítmény súlya és légellenállása miatt. Ez a kocsi farának leülése is mutatja. Bezzeg a C6 nem vágta magát hanyatt, igaz ott a hidropneumatika segít a szinten tartásban.


                      #34538
                      nemo25
                      Felhasználó

                        [quote=”istozi”:771ui684]Bár nem sokat tudunk a belsejéről (pl. felfújható bútorok?), de így, hogy a mozgó rész betolva minden helyet elfoglal, nem sok értelmét látom. Viszont az ötlet nem rossz, mert az autó lakóterének első felében fixen beépíthetjük a konyhát-mosdót-tárolókat, és a hátsó, kb 1 m-es részt kihúzva, az már fekhely méretűvé nyújtható.[/quote]
                        Én sem látom nagy értelmét. Egy megállás és elindulás elég macerás lehet vele, és menet közben használhatatlanul zsúfolt lehet a kitolható szegmens miatt. Ja és akkor még ott van a tömítettség kérdése. Szerintem megnyugtatóan ebben a felállásban nem tudják megoldani. Viszont el kell ismerni, hogy mutatósan néz ki. De nem ez a legfontosabb. Szerintem. 8)

                        #34536
                        istozi
                        Felhasználó

                          Bár nem sokat tudunk a belsejéről (pl. felfújható bútorok?), de így, hogy a mozgó rész betolva minden helyet elfoglal, nem sok értelmét látom. Viszont az ötlet nem rossz, mert az autó lakóterének első felében fixen beépíthetjük a konyhát-mosdót-tárolókat, és a hátsó, kb 1 m-es részt kihúzva, az már fekhely méretűvé nyújtható.

                          #34533
                          Kerti
                          Adminisztrátor

                            [quote=”maci”:3oupndey]http://totalcar.hu/magazin/gumikacsa/2012/05/02/megnyujthato_volkswagen_igen/
                            Kerti ehhez mit szólsz.. 🙂 [/quote]

                            Néztem már én is. Nagyon jó.

                            #34532
                            maci
                            Felhasználó
                              #34203
                              LMC
                              Felhasználó

                                szép és hosszú ( ollóztam )

                                ezzel tolatni #-o Jamesz tudna mesélni 🙄 😀

                                András

                                #33938
                                Spider
                                Felhasználó

                                  Ezt a kisebb lakót ma láttam Dunakeszin.
                                  A Tóth Team lakóbusza…

                                  #33454
                                  Kerti
                                  Adminisztrátor

                                    [quote=”EdGaR”:12kske9j]=D> … és hogyan csökkentsük minimálisra egy .Volkswagen T3-ban 😆 (tudom, hogy ez kép korábban már volt, de bocs ezt nem bírtam kihagyni.)[/quote]

                                    Talán az a legjobb, ha a kettő között maradunk. 🙂

                                    #33453
                                    EdGaR
                                    Felhasználó

                                      =D> … és hogyan csökkentsük minimálisra egy .Volkswagen T3-ban 😆 (tudom, hogy ez kép korábban már volt, de bocs ezt nem bírtam kihagyni.)

                                      #33452
                                      takizse
                                      Felhasználó

                                        [quote=”Kerti”:2pymfvmj]Hogyan növeljük meg a teret egy Volkswagen T5-ben.[/quote] =D>

                                        #33451
                                        Kerti
                                        Adminisztrátor

                                          Hogyan növeljük meg a teret egy Volkswagen T5-ben.

                                          #32605
                                          Kerti
                                          Adminisztrátor

                                            [quote=”NagyPapa”:1aohj1zv]Üdv Néktek!

                                            Jó, hogy vannak emberek akik újra és újra feltalálják a spanyolviaszt!
                                            😯
                                            Szép asztalos munka, de könyörgöm, már rég feltalálták a lakókocsikat, melyek ennél a szük, de súlyos szerkezetnél azért messze praktikusabbak, és szebbek.
                                            Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, sőt mosolyogtató![/quote]

                                            Ez igaz de tudod, ha valaki lakókocsit akar, akkor bemegy a legelső kereskedésbe és megveszi. Nem nagy dolog. Ha ennél többet akarsz akkor már kicsit nehezebb dolgod van és akinek ilyen kell az nem is lakókocsizni akar, és egy kicsit tovább gondolkozik a sablonos dolgoknál és a lényeg, hogy riviérát idézzem „kinek a pap, kinek a papné”. 😆

                                            #32595
                                            riviera
                                            Felhasználó

                                              [quote=”NagyPapa”:prlcm5u4]Üdv Néktek!

                                              Jó, hogy vannak emberek akik újra és újra feltalálják a spanyolviaszt!
                                              😯
                                              Szép asztalos munka, de könyörgöm, már rég feltalálták a lakókocsikat, melyek ennél a szük, de súlyos szerkezetnél azért messze praktikusabbak, és szebbek.
                                              Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, sőt mosolyogtató![/quote]

                                              Tudod kinek a pap,kinek a papné…… 😆 😉

                                              Editke

                                              #32590
                                              NagyPapa
                                              Felhasználó

                                                Üdv Néktek!

                                                Jó, hogy vannak emberek akik újra és újra feltalálják a spanyolviaszt!
                                                😯
                                                Szép asztalos munka, de könyörgöm, már rég feltalálták a lakókocsikat, melyek ennél a szük, de súlyos szerkezetnél azért messze praktikusabbak, és szebbek.
                                                Szóval nekem egyáltalán nem tetszik, sőt mosolyogtató!

                                                #32587
                                                Kerti
                                                Adminisztrátor

                                                  [quote=”riviera”:14nlilud]Kerti ezt nézd meg. 😆 [/quote]

                                                  Nagyon jól néz ki, főleg a tetőtér beépítés tetszik.

                                                  #32586
                                                  riviera
                                                  Felhasználó

                                                    [quote=”Spider”:10gcm7x8]Ez az igazi mobilház 🙂

                                                    Youtube[/quote]

                                                    Kerti ezt nézd meg. 😆

                                                    #32575
                                                    Spider
                                                    Felhasználó

                                                      Ez az igazi mobilház 🙂

                                                      Youtube

                                                      #32568
                                                      DEP76
                                                      Felhasználó

                                                        [quote=”GaborApa”:312c987o]akkor vigyünk disznót is 😆 😆 [/quote]

                                                        😳 😳 🙄 #-o

                                                        😆

                                                      25 hozzászólás megtekintése - 301-325 / 632

                                                      You must be logged in to reply to this topic.