Főoldal Fórumok Lakóautók Érdekes lakóautók-lakóautós érdekességek

Legutóbb frissítette six 5 years, 7 months telt el
92angok
633 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #2635
    GaborApa
    Felhasználó

      Nyitom ezt a témát azért hogy itt tudjuk felhívni egymás figyelmét a különösen érdekes, exkluzív, irigylésre méltó és agyament lakóautókra.

      Még az előző fórumon mutattam Briginek Rob Gray természetfotós egyedileg épített lakóautóját. Az építésről naplót is vezetett és sok képet készített.
      http://www.robgray.com/index_files/index_graynomad.php

    • Szerző
      Válasz
    • #37923
      Kerti
      Adminisztrátor

        [quote=”EarthRoamer”:1sout31l]Olvastam valahol…, innen kolbászoltam valamerre, ahol volt valami veterán lakóautó szépség verseny – vagy valami ilyesmi – , és ” ott ” . / érted 🙄 /[/quote]

        Így már értem, jól össze raktad az infókat 😆 .

        #37880
        EarthRoamer
        Felhasználó

          A közönség-szavazatok alapján

          „Az év veterán lakóautója”

          Az 1983-ban gyártott Volkswagen T3 Biwak lakóautó Tulajdonosa: „Kerti”

          #37879
          fischer
          Felhasználó

            [quote=”Kerti”:2zbmj7xp]Úúúú, bakker, tėnyleg! Jó, hogy mondod! =D>
            Idén lett veterán a kicsike. Majd veszek neki valami jófajta olajat az ünnep gyanánt! 😆
            Köszönöm az elismerő szavakat!
            (no de te honnan tudod, hogy 83-as?)[/quote]

            Nekifutsz az OT-nak, vagy nem mozgat?

            #37878
            EarthRoamer
            Felhasználó

              [quote=”LMC”:3kgstjfq]Ezen íráson felbuzdulva, külön hangsúlyt fognak kapni a 20 évnél idősebb lakóautók meghívása a MÁJUSI találkozón, és a 20 évnél fiatalabbal érkezők gyönyörködhetnek különleges lakóautókban
              [-o< Remélem minél többen fognak élni a meghívással !:lako Ti is szeretnétek ?? András[/quote] Nagyon jól hangzik. Egymás mellé állítva jól láthatóvá vállnának a kor technikai változásai. Hangsúlyzom, Mindegyikük Nagyon Szép ! ! ! ...,és nincs öreg ember, nincs öreg lakóautó ! ! ! Csak fiatalok, és még fiatalabbak vannak !

              #37877
              EarthRoamer
              Felhasználó

                [quote=”Kerti”:t0vx252r]Úúúú, bakker, tėnyleg! Jó, hogy mondod! =D>
                Idén lett veterán a kicsike. Majd veszek neki valami jófajta olajat az ünnep gyanánt! 😆
                Köszönöm az elismerő szavakat!
                (no de te honnan tudod, hogy 83-as?)[/quote]

                Olvastam valahol…, innen kolbászoltam valamerre, ahol volt valami veterán lakóautó szépség verseny – vagy valami ilyesmi – , és ” ott ” . / érted 🙄 /

                Az ajándékot szépen csomagold majd be az Ifjúságnak, és egy Köszöntőt is illik mellékelni !
                / bocsánat, nem beleszólásból értendő /

                Én a korábbi autóimmal sokat ” beszélgettem „, főleg amikor elromlottak !

                ” Milyen jó, hogy vannak kíváncsi arcok ? ! ”
                [-o< 😆

                #37874
                LMC
                Felhasználó

                  [quote=”EarthRoamer”:1bps8g2i]Szeva, Köszi !

                  Milyen kicsi a világ, Hymi kb 10 km – re lakik tőlünk, de sajnos nincs a lakójáról album, de remélem fogunk élőben találkozni.

                  Metalgod messzebb lakik, de aktív, megnéztem a képeket, nagyon fajin technika !

                  Igen van pár 15 – 20 éves lakó a mezőnyben.
                  Nem vagyok szakértő, de úgy vélem, hogy a 90 – es évek második felétől már teljesen más, új stílusú autókat gyártanak.
                  Sok típusnál szinte alig lehet észrevenni 4 – 8 év különbséget.
                  Manapság egy 10 – 12 éves autó nem minősül öregnek.
                  Nagyon szeretem az optikai tuning – nem erő, és nem hang ! – dolgokat.
                  Átformálnak autókat úgy, hogy rá se lehet ismerni, és onnantól kortalan, örökifjú járművé vállnak.

                  Ezt a dolgot az érdekesség szemszögéből vizsgálom, és nem arról van szó, hogy ezekkel a lakókkal be kell járni a világot.
                  Gondolok arra, hogy egy találkozón, vagy egy kiállításon milyen szép, amikor feltűnik egy ilyen jármű.
                  Lehetünk bármennyire tehetősek, vásárolhatunk több 100 millás technikát, ezek az Örök Ifjú Veteránok Mindenki Szívét meg tudják dobogtatni !

                  Igen, pl. az a kis nagyon aranyos sárga Transporter – asszem Keri Mesteré lehet -, valamint jó néhány Fiatot, és Fordot láttam, amelyik már 20, vagy annál több éves lehet, de igazából annyira rajtuk se lehet látni a kort.
                  Meg aztán történnek egyéni pofozgatások, csinosítások a technikákon, amelyek kizárólag előnyükre, illetve szépségükre vállnak !

                  / Az a kis sárga Transporter idén lesz 30 éves, nagyon Szép Ünnep, de Ő is olyan fiatalos, és jó látni, hogy vannak ilyen csemegék ! /[/quote]

                  Ezen íráson felbuzdulva, külön hangsúlyt fognak kapni a 20 évnél idősebb lakóautók meghívása a MÁJUSI találkozón, és a 20 évnél fiatalabbal érkezők gyönyörködhetnek különleges lakóautókban
                  [-o< Remélem minél többen fognak élni a meghívással !:lako Ti is szeretnétek ?? András

                  #37843
                  Kerti
                  Adminisztrátor

                    [quote=”EarthRoamer”:9ux7ym3p]/ Az a kis sárga Transporter idén lesz 30 éves, nagyon Szép Ünnep, de Ő is olyan fiatalos, és jó látni, hogy vannak ilyen csemegék ! /[/quote]

                    Úúúú, bakker, tėnyleg! Jó, hogy mondod! =D>
                    Idén lett veterán a kicsike. Majd veszek neki valami jófajta olajat az ünnep gyanánt! 😆
                    Köszönöm az elismerő szavakat!
                    (no de te honnan tudod, hogy 83-as?)

                    #37771
                    EarthRoamer
                    Felhasználó

                      [quote=”EdGaR”:1aqu78he]Hymi (Karesz) egy gyönyörű benzinfaló (Ford Econoline) lakóval rendelkezik és Metalgodnak (Iván) is egy gyönyörű amerikai csigája van.
                      Amúgy nagykorú (18+) csigák is bőségesen „előferdülnek” köreinben…[/quote]

                      Szeva, Köszi !

                      Milyen kicsi a világ, Hymi kb 10 km – re lakik tőlünk, de sajnos nincs a lakójáról album, de remélem fogunk élőben találkozni.

                      Metalgod messzebb lakik, de aktív, megnéztem a képeket, nagyon fajin technika !

                      Igen van pár 15 – 20 éves lakó a mezőnyben.
                      Nem vagyok szakértő, de úgy vélem, hogy a 90 – es évek második felétől már teljesen más, új stílusú autókat gyártanak.
                      Sok típusnál szinte alig lehet észrevenni 4 – 8 év különbséget.
                      Manapság egy 10 – 12 éves autó nem minősül öregnek.
                      Nagyon szeretem az optikai tuning – nem erő, és nem hang ! – dolgokat.
                      Átformálnak autókat úgy, hogy rá se lehet ismerni, és onnantól kortalan, örökifjú járművé vállnak.

                      Ezt a dolgot az érdekesség szemszögéből vizsgálom, és nem arról van szó, hogy ezekkel a lakókkal be kell járni a világot.
                      Gondolok arra, hogy egy találkozón, vagy egy kiállításon milyen szép, amikor feltűnik egy ilyen jármű.
                      Lehetünk bármennyire tehetősek, vásárolhatunk több 100 millás technikát, ezek az Örök Ifjú Veteránok Mindenki Szívét meg tudják dobogtatni !

                      Igen, pl. az a kis nagyon aranyos sárga Transporter – asszem Keri Mesteré lehet -, valamint jó néhány Fiatot, és Fordot láttam, amelyik már 20, vagy annál több éves lehet, de igazából annyira rajtuk se lehet látni a kort.
                      Meg aztán történnek egyéni pofozgatások, csinosítások a technikákon, amelyek kizárólag előnyükre, illetve szépségükre vállnak !

                      / Az a kis sárga Transporter idén lesz 30 éves, nagyon Szép Ünnep, de Ő is olyan fiatalos, és jó látni, hogy vannak ilyen csemegék ! /

                      #37766
                      EdGaR
                      Felhasználó

                        [quote=”EarthRoamer”:ydtj6qi4]…
                        / Azért felfedeztem egy Amerikai lakót is, az nagyon bitang ! /[/quote]

                        Hymi (Karesz) egy gyönyörű benzinfaló (Ford Econoline) lakóval rendelkezik és Metalgodnak (Iván) is egy gyönyörű amerikai csigája van.
                        Amúgy nagykorú (18+) csigák is bőségesen „előferdülnek” köreinben…

                        #37765
                        EarthRoamer
                        Felhasználó

                          Sziasztok !

                          Szeretnék kérdezni valamit.

                          Nézegettem a találkozós képeket, és a tagok képeit.
                          Több helyen is láttam egyedi, illetve veterán lakóautót.
                          A találkozós képeken viszont javarészt mai, modern stílusú technikákat látni. / úgy max 15 éves korog.
                          Sajnos azt is láttam, hogy aki különleges – veterán – technikával rendelkezik, az az illető sajnos nem aktív tag, és a találkozós képeken se látni.

                          Azt azért szeretném megemlíteni, hogy az összes lakóautó szép, és különleges, mindegyikük egy külön kis világ, egy otthon, a saját utazási élményeivel, kalandjaival !

                          Ilyen különleges, és veterán csodákat max. kiállításokon lehet látni ?

                          / Azért felfedeztem egy Amerikai lakót is, az nagyon bitang ! /

                          #37511
                          Kerti
                          Adminisztrátor

                            Ami nem a témához tartozott, azt áthelyeztem a Lakóautós Tere-Fere topikba.

                            #37492
                            EarthRoamer
                            Felhasználó

                              Szemlátomást a ” kolléga ” sem szeret kompra várni!

                              ” aúú ” :smt211

                              #37477
                              EdGaR
                              Felhasználó

                                [quote=”LMC”:2a9u493f]Ez nagyon bejön, elegánsan szép =D> 😀 De nem fér bele a 3500 -ba mennyi lehet az önsúlya ?

                                András[/quote]
                                Nem kell kiszedni a vízből és akkor semmi jelentősége 😆 legfeljebb a tenger szintjét növeli egy kicsit 😉

                                #37476
                                NagyPapa
                                Felhasználó

                                  [quote=”LMC”:8dunae6d]Ez nagyon bejön, elegánsan szép =D> 😀 De nem fér bele a 3500 -ba mennyi lehet az önsúlya ?

                                  András[/quote]

                                  Látod erre nem is gondoltam!!

                                  Mégis csak kell az a fránya „C”-s jogsi! 😆 #-o

                                  #37475
                                  LMC
                                  Felhasználó

                                    [quote=”EarthRoamer”:1gfpx5y4]OK, megyek utánad !

                                    [/quote]

                                    Ez nagyon bejön, elegánsan szép =D> 😀 De nem fér bele a 3500 -ba mennyi lehet az önsúlya ?

                                    András

                                    #37474
                                    EdGaR
                                    Felhasználó

                                      [quote=”olah80″:1f86wz2j]Bécstől Amszterdamig van hajós engedélyem
                                      Duna,Rajna,Majna
                                      😀 😀 [/quote]
                                      Itt a megoldás kulcsa 😆 =D>

                                      #37472
                                      olah80
                                      Felhasználó

                                        Bécstől Amszterdamig van hajós engedélyem
                                        Duna,Rajna,Majna
                                        😀 😀

                                        #37470
                                        NagyPapa
                                        Felhasználó

                                          [quote=”EdGaR”:77yvvdwt]#-o Basszus… akkor szerzek egy hajós kapitányt 😆 [/quote]

                                          Egyszerübbet tudok: el kell hívni a Jameszt, neki van! (mármint kishajóvezetői engedélye) 😆 😛

                                          #37469
                                          NagyPapa
                                          Felhasználó

                                            [quote=”EarthRoamer”:19gkkgqk]OK, megyek utánad !

                                            / ezt még gyakorolnom kell, oké a kép nézhető, de dirrektbe szeretném /[/quote]

                                            Nagyon kiváncsi vagyok, vajon mennyire stabil ez a földön, de különösen a vizen?

                                            #37466
                                            EdGaR
                                            Felhasználó

                                              [quote=”nemo25″:xjqggkxk]De srácok! Ehhez már kell a kishajó vezetői engedély is. 😉 [/quote]
                                              #-o Basszus… akkor szerzek egy hajós kapitányt 😆

                                              #37461
                                              EarthRoamer
                                              Felhasználó

                                                [quote=”Kerti”:1wgvyz6o]Beillesztettem, hogy úgy legyen a hozzászólásod, ahogyan szeretted volna.[/quote]

                                                Óóóó Köszönöm , ez jó kis topik, nekem való.
                                                Persze a többi is, minden tudás bennük van, amelyekből jó nagyokat lehet meríteni !

                                                :2010_koszonomszepen.gif

                                                #37436
                                                nemo25
                                                Felhasználó

                                                  [quote=”EdGaR”:19lzowp9]Én többet nem várok a kompra 😆

                                                  De srácok! Ehhez már kell a kishajó vezetői engedély is. 😉

                                                  #37433
                                                  Kerti
                                                  Adminisztrátor

                                                    [quote=”EarthRoamer”:1teul4gw]/ ezt még gyakorolnom kell, oké a kép nézhető, de dirrektbe szeretném /[/quote]
                                                    Beillesztettem, hogy úgy legyen a hozzászólásod, ahogyan szeretted volna.

                                                    #37431
                                                    EarthRoamer
                                                    Felhasználó

                                                      OK, megyek utánad !

                                                      / ezt még gyakorolnom kell, oké a kép nézhető, de dirrektbe szeretném /

                                                      #37346
                                                      EdGaR
                                                      Felhasználó

                                                        Én többet nem várok a kompra 😆

                                                      25 hozzászólás megtekintése - 276-300 / 632

                                                      You must be logged in to reply to this topic.