Főoldal Fórumok Lakóautók Érdekes lakóautók-lakóautós érdekességek

Legutóbb frissítette six 5 years, 7 months telt el
92angok
633 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #2635
    GaborApa
    Felhasználó

      Nyitom ezt a témát azért hogy itt tudjuk felhívni egymás figyelmét a különösen érdekes, exkluzív, irigylésre méltó és agyament lakóautókra.

      Még az előző fórumon mutattam Briginek Rob Gray természetfotós egyedileg épített lakóautóját. Az építésről naplót is vezetett és sok képet készített.
      http://www.robgray.com/index_files/index_graynomad.php

    • Szerző
      Válasz
    • #45378
      EarthRoamer
      Felhasználó

        Forma – 1 nézés ilyen környezetben ? ! :smt204

        96ewfeww.jpg

        #45337
        EarthRoamer
        Felhasználó

          Innen nézve nem is olyan nagy ! :smt204

          ergergre.jpg

          #45086
          EarthRoamer
          Felhasználó

            [quote=”E.G.” post=43882]V 8. és. 300 Le. :dry:[/quote]

            ” Ennyi ” ! ! ! :meghajol

            #45085
            E.G.
            Felhasználó

              V 8. és. 300 Le. :dry:

              #45080
              EarthRoamer
              Felhasználó

                Ez a hang, és ez a látvány ! =D>

                #44321
                EarthRoamer
                Felhasználó

                  A táj hasonló, a méretek talán egy kicsit nagyobbak, de a napsütés, és a feeling ugyanaz :

                  ” USALK ” ! :smt039

                  463457_397868563577475_1712906138_o.jpg

                  #43601
                  Brigi
                  Felhasználó

                    Nagyon tetszik! Én is szeretném így bejárni Új-Zélandot (azért a cuccaink ellopásáról lemondok).

                    Érdekes a perspektíva is, követhető példa.

                    [quote=”Prinz” post=42594]Szuper fotok egy lakó üléséből!!!

                    http://manzardcafe.blog.hu/2014/06/13/uj-zeland_a_lakoautobol%5B/quote%5D

                    #43600
                    Prinz
                    Felhasználó

                      Szuper fotok egy lakó üléséből!!!

                      http://manzardcafe.blog.hu/2014/06/13/uj-zeland_a_lakoautobol

                      #43596
                      Peter_Nizza
                      Felhasználó

                        Újra kell gondolni a lakóautók első üléseit…

                        IMG_20140607_111256.jpg

                        A hétvégén volt szerencsém kikocsikázni a tengerparton megszervezett Volkswagen Bogár találkozóra. Persze, nem csak Bogárral volt tele a tengerpart. Volt ott VW karmann ghia, régi Porsche is, és ami minket lakóautósokat igazán érdekel, VW lakóbuszok is. Az egyikilyen lakóbuszban beforgatható volt az első ülés, így egy kellemes kis kanapé alakult ki a belső térben. A képeket és a beszámolót itt tudjátok megnézni: http://eletvaltok.com/lakoauto-okossagok/ujra-kell-gondolni-lakoautok-elso-uleseit/

                        #43538
                        KToM
                        Felhasználó

                          Mikró. Mi a legkisebb v mekkorát szoktak lakóba tenni???

                          Tapatalk-kal küldve

                          #43532
                          EarthRoamer
                          Felhasználó

                            Olcsó, és praktikus fürdőszobai megoldás. :smt039

                            1795378_671584662878332_2537254385669410841_o.jpg

                            #43013
                            Kerti
                            Adminisztrátor

                              A Facebook-os oldalunkra küldték be az alábbi videót ami egy luxus lakóbusz építéséről szól.

                              [video width=425 height=344 type=youtube]4RzEIlZHVUQ[/video]

                              #42986
                              EarthRoamer
                              Felhasználó

                                Érdekes Lakóautók – Lakóautós érdekességek…
                                …, de lehet hogy csak érdekességek, mert ha nem is Lakóautót ábrázol a táska…? ! :dry:

                                10247327_10154085220200372_394942885905370275_n.jpg

                                #42765
                                EarthRoamer
                                Felhasználó

                                  Ezt csak úgy, mert érdekes !
                                  /…, meg azért is, mert megint ügyes voltam, és így korrigáltam, de legalább megoldottam ! / hurrá

                                  316868_547046535325681_994053749_n.jpg

                                  #42763
                                  EarthRoamer
                                  Felhasználó

                                    Egy másik szép nagy Lakókamion.

                                    35905_119340341442901_3658209_n.jpg

                                    #42761
                                    EarthRoamer
                                    Felhasználó

                                      Szép nagy Lakókamion !

                                      45490_10151175444922554_1633353881_n.jpg

                                      #42759
                                      EarthRoamer
                                      Felhasználó

                                        ” Szárnyakat adunk vágyainak ” ! :sml201

                                        10155612_653775324659373_1125248880364968123_n_2.jpg

                                        #42656
                                        Kerti
                                        Adminisztrátor

                                          Vonóhorgos Forma 1-es autó! :woohoo:
                                          Kíváncsi lennék rá, hogy ki gyárt hozzá lakókocsit :smt217

                                          Miután a Sauber F1 Team azt gondolja, hogy minden hollandnak van lakókocsija, Giedo van der Garde kapott egy vonóhorgot a C33-ra. A versenyző a héten Bahreinben tesztelte az idei gépet, és a vicces csapat még egy “NL” matricát is rakott az autóra.

                                          #42587
                                          EarthRoamer
                                          Felhasználó

                                            Élni, tudni kell !

                                            1658391_627664977306164_1533973061_o.jpg

                                            1658356_627664643972864_286058266_o.jpg

                                            #42482
                                            EarthRoamer
                                            Felhasználó

                                              ” NagyPapa Band ” :meghajol

                                              1909299_749594051717728_580985968_o.jpg

                                              #42306
                                              EarthRoamer
                                              Felhasználó

                                                A Star Wars trilógián nőttem fel, a Lakóautókkal szeretnék megöregedni.
                                                Jöhetnek a Birodalmiak – Birodalom párti vagyok – , jöhetnek a Lakóautók !

                                                thz56.jpg

                                                #42083
                                                EdGaR
                                                Felhasználó

                                                  Kezdő Lakóautós Barátainknak!

                                                  VWstor.jpg

                                                  Forrás: http://trendi.postr.hu/cimke/sport

                                                  #42014
                                                  NagyPapa
                                                  Felhasználó

                                                    [quote=”EarthRoamer” post=41508]Egy másik NagyPapa brutális tojás rántottája ! :ohmy: 😉

                                                    [/quote]

                                                    Ez nem rántotta, hanem Spanyol „paéja”!

                                                    Ahogy elnézem némi hússal!

                                                    #42005
                                                    EarthRoamer
                                                    Felhasználó

                                                      Egy másik NagyPapa brutális tojás rántottája ! :ohmy: 😉

                                                      1016197_633772840017089_1285300709_n.jpg

                                                      Attachments:
                                                      • 1396019_706943675999822_2109082488_n.jpg
                                                      #41488
                                                      EarthRoamer
                                                      Felhasználó

                                                        [quote=”EdGaR”:19bfkn7f]Extrém lakókocsi vontatás[/quote]

                                                        Nagyon ügyi, a parkolás nem lehet probléma vele.

                                                      25 hozzászólás megtekintése - 176-200 / 632

                                                      You must be logged in to reply to this topic.