Főoldal Fórumok Lakóautós túratervek, uticélok Extrém túrák, tervek, uticélok

Legutóbb frissítette GaborApa 14 years, 1 months telt el
2angok
1 hozzászólás
  • Indította
    Témakör
  • #29970
    gagabi
    Felhasználó

      Remélem forgalmas topikot indítok evvel a névvel.
      Rögtön a következő uticélomról teszek említést:
      Fekete-Afrika
      Az útvonal szinte teljesen +egyezik a Budapest-Bamakó „verseny” útvonalával. Azaz: Budapest-Genova-Nizza-Barcelona-Gibraltár ~ Tanger-Rabat-Casablanca-marakesh-(Atlas hegység)-Agadír-Layounne-Nouakshot-(Dakar)-Bamako (Biandagara)-PAR-BUD (repülővel).
      Ez összesen közel 8888 km. Eddíg a baráti körből és a családból kerültek ki az utitársak, de szeretnénk másokkal is megosztani ennek az időutazásnak az élményeit. Direkt erre a célra építünk át/meg „lakóautókat” (mercedes T1 sprinter). Hangsúlyozom utitársakat keresünk, mert az autó megvan. Nem kell átvenni, vagy kifizetni, csak használni(Kell ennél jobb!) Sajnos akikkel terveztük nem tudnak jönni. Három autóval mennénk, minden autó 3személyes. Jelenleg 4en vagyunk, tehát még 2-4 fő tud velünk tartani.
      Vélemény?

    • Szerző
      Válasz
    • #30014
      GaborApa
      Felhasználó

        [quote=”gagabi”:rpfces4x]Remélem forgalmas topikot indítok evvel a névvel….[/quote]

        Volt már egy ilyen topik „Giga utak” címmel.
        Az ide érkező válaszokat áttettem abba, és a címébe beleírtam, az Extrém szót is, hátha így egyértelműbb lesz a topik címe: „Extrém és giga utak”.

        Kellemes tervezgetést! 😉

      The topic ‘Extrém túrák, tervek, uticélok’ is closed to new replies.