Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kapni,hogy legutóbb amikor vizsgáztattam a lakóautómat azt mondták,hoztak vmi olyan rendeletet,hogy az eddig 5 főre vizsgáztatott lakókat ezután majd csak 2 főre lehet vizsgáztatni. Ha erről vki tud bővebb felvilágosítást adni,köszönettel venném. Idén kellene vizsgáznia,és kicsit izgulok,hogy ez most tényleg így van e.
Nagyon várom a válaszokat! Köszi mindenkinek: Geruka