Adatlap-kép

GerukaOffline

0 az 5-ből
0 Értékelések

    Hozzászólások

    • Szerző
      Válasz
    • Geruka
      Felhasználó

        Sziasztok!
        Szeretnem megkerdezni,hogy egyèb bèrelhető szállás is van a kempingben,vagy csak a lakoautó,amivel mennènk?
        köszönöm a választ

        in reply to: Lakóautó vizsgáztatás #42532
        Geruka
        Felhasználó

          Sziasztok!
          Abban szeretnék segítséget kapni,hogy legutóbb amikor vizsgáztattam a lakóautómat azt mondták,hoztak vmi olyan rendeletet,hogy az eddig 5 főre vizsgáztatott lakókat ezután majd csak 2 főre lehet vizsgáztatni. Ha erről vki tud bővebb felvilágosítást adni,köszönettel venném. Idén kellene vizsgáznia,és kicsit izgulok,hogy ez most tényleg így van e.
          Nagyon várom a válaszokat! Köszi mindenkinek: Geruka