Hozzászólások
-
SzerzőVálasz
-
[quote=”rlacika”:17bnd57k]Mi egy nyomtatott változatát használjuk, sok sikerrel. Elég ha egyszer megveszed…pár évig használható merthát nem tünnek el hamar ezek a helyek. De ha keresgélsz a netten, találhatók egész adatbázisok lakóautos forumokon, sok letölthető, valamilyen GPS formátumra átalakitható formában. A tavaly tavaszi utunkon kizárolag egy ilyet használtunk, betöltve egy GPS kedvencei közé.
http://www.campingcar-infos.com/index1.htm
http://www.stellplatzfuehrer.de/index.p … omprofiler
http://www.wohnmobil-atlas.de/
http://home.arcor.de/telbus/womo-sp/index.html
http://www.campercontact.de/
http://camperaustria.at/[/quote]Igen, ismerem a papír alapú katalógusokat, csak kíváncsi lettem volna, hogy ez a mobilos verzió használható-e. 9 euró nem nagy pénz…
Köszi a válaszokat!
Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon és a lakóautózást is csak idén kezdtük. Egy olyan kérdésem lenne, ami lehet, hogy másnak nem probléma, de nálunk gond szokott lenni. Hogyan tartjátok tisztán a padlót? Ugye napközben az ember úton van, mindenki utcai cipőben járkál bent. És mi van este? Fel szoktatok ilyen seperni vagy felmosni? Vagy marad a kosz? Mi erre a jó megoldás?
Köszi a válaszokat!
F. -
SzerzőVálasz