Mindenkinek ajánlom!

Kedves Klubtagok!

2013 szeptember végefelé jártam Rovinj-ban, a Porton Biondi kempingben. A kemping nagyon nagy, a főút (tengerparti út) mellett egy kicsit hangos, de hely van bőven, lehet válogatni! A kempinghelyekhez képest talán egy kicsit kevés a vizesblokk, ennek ellenére egyszer sem volt sorbanállás! Kimondottan tiszta mellékhelyiségek, zuhanyzók várják az üdülőket, mosogatási hely van bőven, lehet ruhát kiöblíteni, kézzel mosni, illetve térítés ellenében van mosógép.
A legtöbb hely nagy méretű, nem csak a lakóautó fér el, de mellé szinte mégegy, így nem zavarják egymást a nyaralók. A recepciósok rendesek és segítőkészek voltak! Az út túloldalán egyből strandolhatunk, és kb 50-70 méterrel arrébb teljes kis "park" várja a játszókat, vagy kutyával érkezőket. Nagy terület áll rendelkezésre a parton egy kis bárral egyetemben :). A kempingben van étterem, a recepciótól 100-150 méterre kezdődnek a parti éttermek, és egy laza 15 perces sétával elérhető Pula központja.