Az idén először önálló kiállításként rendezik meg a Hungexpo-n a Boat Show-t, amely kiegészül a Karaván Szalon kiállítással.
A kiállítás az „A” pavilonban látható február 15-18-ig.

A Karaván Szalon önálló, külön kiállítási egységként jelenik meg a hajók mellett, a Karaván szakmai kiállítóinak nagy része MCCC klubtag és a kiállításon önálló standdal szerepel a Magyar Camping és Caravanning Club is. A helyszínen lesz mód tagbelépésre és érveényesítésre is. A kiállítóknak a Hungexpo több száz ingyenes belép?t biztosít, amelyeket a klubtagok között szeretnének szétosztani. Azok az MCCC klubtagok, akik szeretnének kilátogatni 2007. február 15 és 18-a között a Boat és Karaván Show-ra, február 5-én hétf?t?l kérhetnek ingyenes belép?t az MCCC Mária utcai központi irodájában, illetve a Váradi Caravan, a Levanter, a Suwenor és a Caraván City telephelyein. Aki nem tudja személyesen kérni, de kilátogat a kiállításra, érkezéskor a parkolóból hívja fel Gy. Mészáros Ágnes elnökhelyettest a 30/9 434-012 számon (MCCC-Vodafone díjcsomagban ingyenes hívható) és ha még lesz akkor az ingyen jegyb?l, a Hungexpo belép?kapuhoz kiviszi valaki neki.
A Karaván Szalon kiállításán mindent egy helyen lesz mód megnézni és megvásárolni. A Karaván Szalon kiállítói között van az Auto-Mode Kft, a Campingaz, a Caravan Camping Centrum, a Caravan City, a Hobby Kozlo-plast, a Karavándor, a Kempingvilág, a Lakókocsipark, a Levanter Kft, a Magyar Camping és Caravanning Club, a Suwenor Kft, a Váradi Caravan, az X-Car.

Forrás: MCCC