A hegyek es si udulo telepulesek labanal - 5 percre gyalog a hegyrevivo fogaskereku vonat allomasahoz 10 percre gyalog a Bex varoska centrumatol - a garazsunk parkolojaban vizzel es villanyal felszerelt parkolo helyett ajanlok, karacsony es januar 3-dika kozott a garazs zarva lesz meg a tersegbe is belehet allni - csak a villany hasznalathoz kerunk hozzajarulast - sajnos pontosan 1280km Budapestol az Arberg alaguton at - kozelvan sok sok szep udulohelytol a Rhône folyo volgyében - nem csak telen lehet jonni - nagy orommel varnam a magyar lakoautosokat ket nagy lakoauto is elfer boven - ha valakit erdekelne az e-mail cimemre irjon Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Boldog karacsonyi unnepekeket kivanok minden klubtagnak hatha talan szemelyesen is orvendezhetjuk egymast 1-2 lakoautossal...Challenger