Budapest III. -ik kerületből ellopták a lakóautónkat. A nyomravezetőnek 1.000.000 Ft!

Rendszám LLG-233
Tip: Bürstner Quadro it 674 g (Fiat Ducato 2,3)

Az autót 2010-ben vásároltam Magyarországon magánszemélytől,és azóta használtuk családunkkal.
2008-ban az akkor 50 éves Bürstner gyár adta ki ,csak abban az évben QUADRO fantázia néven a mai IXEO elődjeként.
A Quadro felirat a motorház tetőn és a jobb oldalán fejmagasságban is rajta van.
Félintegrált tipus újszerű állapotban. A motorháztetőt vakolathullásból számazó tenyérnyi horpadás látható,omnistor-ral felszerelt.

A nyomravezetőnek, avagy a klubnak 1.000.000- ft sikerdíjat ajánlok fel (ebből egy jó kis bulit lehet csapni),remélem még az országban van,ha nem akkor a keleti irány igen valószínű.Bármilyen információt örömmel veszek.

Köszönettel a fáradozásodért:

Bulyovszky Zoltán