Sziasztok!

Most kaptam egy sajnálatos hírt ami nagyon megrázott. Meghalt az egyik barátunk. Ti nem ismertétek viszont mégis szeretném ha tudnátok róla és elolvasnátok. Ő volt az aki először mutatott nekem egy lakóautót. A sajátját. Egy Ford Transit Westfalia. A bükki találkozón láthattátok ezt az autót mert Madár ezzel az autóval jött. Amikor először megláttam akkor rögtön tudtam, hogy nekem is kell egy ilyen autó. Onnantól kezdve érdekelt a lakóautózás. Ő az aki miatt én is ilyen őrült lettem és ebből kifolyólag ő az akinek köszönhető, hogy nekem is lett egy lakóautóm és hogy ezt a klubot létrehoztam. Talán neki köszönhetjük, hogy ismerjük egymást, hogy találkozókon összejöhetünk, hogy új barátságok születnek és még ki tudja mennyi mindent. Lehet, hogy más úton is létrejött volna a klub de nekem ezt jelenti nekem így alakult ez az egész. Sok túrát végigcsináltunk vele és az autójával. Fúrónak, Madárnak és nekem sok emlékünk kapcsolódik hozzá. Bejártuk vele Európát. Együtt mentünk a Mont Blanc-ra, stb.

Nem szeretek szomorú híreket közölni de ez nekem nagyon sokat számít és minden ami a lakóautózással kapcsolatos, neki köszönhetem. Ezért nézzétek el nekem.

Köszönöm, hogy elolvastátok és ezzel megemlékeztetek Ti is róla.

Nyugodjon békében.

Keri.