Budapesti Találkozó 2018

2018. szeptember 14 - 16.

Kedves Magyar Lakóautó Klub tagok!

GabiZsolt szerevezésében szeretettel meghívunk titeket egy Budapesti városnézéssel és a Magyar Parlament látogatásával egybekötött találkozóra szeptember közepén.

FONTOS!! Az első 50 fő jelentkezését tudjuk a városnézésre és a parlament látogatásra elfogadni.

A találkozó dátuma: 2018 09 14-16

A találkozó helyszíne: 1106 Budapest Pilisi utca 7. Arena Camping.

web cím és egyéb info:http://hu.arenacamping.eu/

A camping ára: 6000 Ft / egység Az ár tartalmaz 2 felnőtt személyt, a velük utazó maximum 2 gyermeket és maximum egy kutyát.Ez az ár minden költséget tartalmaz, úgy mint: elektromos áram, újszerű és tisztán tartott vizesblokk használata, idegenforgalmi adó, Wi-Fi internetezési lehetőség, parkolási lehetőség és a kedvezményes étkezési lehetőség a CEU éttermében.

Az Aréna Kemping és Vendégház vendégei kedvezményes áron étkezhetnek a szomszédban található CEU (Central European University) étteremben.

Egy háromfogásos ebéd vagy vacsora 1.500 Ft, melynek keretében a vendégek szabadon választhatnak egy levest, egy főételt és egy desszertet.

​Étterem nyitvatartási ideje:

Reggeli              Ebéd           Vacsora
Hétfő-Péntek                  7-10                 11.30-14        18-21
Szombat-Vasárnap         7-10                 12-14.30        18-21

Program:

Pénteken érkezés .

Szombat: Délelőtt 11h érkezik egy 50 fős busz a városnézésre, idegenvezetéssel.

Hősök tere, Vajdahunyad vára, Opera, Vár, Citadella stb előre láthatólag 15:30 h –ig tart. A városnézés ára: 1800 Ft / fő

16:00 kor találkozó a Parlamentnél a Kossuth téri Zászlórúdnál.

Majd jegyvásárlás a parlamentbe belépés 16-30 kormajd kb 1-2 h a parlament látogatás vezetővel.

A jegy árak:

Felnőtteknek: 2.200 Ft

Gyermek és diák (6 - 24 év): 1.100 Ft

A 6. életévüket be nem töltött kiskorúak ingyenes belépőjegyre jogosultak.

A kempingbe a visszaút egyénileg történik !!!

További info: Janosi Zsolt főszervezőnél hívjátok bizalommal: +36709422768

Fönci: GabiZsolt

Szeretettel várunk Benneteket!

Jelentkezés:

(A jelentkezési lapot csak bejelentkezett felhasználók tudják kitölteni.)

Jelentkezettek:

Jelentkezettek listája >>>

MentésMentés

Beküldve: 2018 júl. 26 21:10 írta gabi-zsolt #53132
gabi-zsolt profilkép
Jánosi Zsolt
részére

Helyben

Tisztelt Jánosi Zsolt!

Örömmel tájékoztatom, hogy csoportjukat az Országház-látogatásra előjegyeztük.

A látogatás időpontja: 2018. szeptember 15. 16.30 óra
A csoport létszáma: 75 fő

Kérjük, hogy ezt a visszaigazolást hozzák magukkal; a belépőjegyeket 20 perccel a látogatás megkezdése előtt váltsák meg a Látogatóközpontban működő jegypénztárban A csoport a megadott létszámban és a megadott idő előtt pár perccel a Látogatóközpont beléptetési pontjánál gyülekezzen. A csoportot a Ház idegenvezetője kíséri, a látogatás időtartama beléptetéssel együtt körülbelül 50 perc, amely magában foglalja a koronázási jelvények megtekintését is.
A látogatás díjai 2017. április 1-től:
Belépőjegy Európai Unión kívül érkező látogatóknak: 5800 Ft/fő
Belépőjegy Európai Unión kívül érkező diákoknak (6-24 év): 2900 Ft/fő
Kedvezményes jegy Magyarország és az Európai Unió állampolgárainak: 2200 Ft/fő
Kedvezményes jegy Magyarország és az Európai Unió diák állampolgárainak (6-24 év): 1100 Ft/fő
A 6. életévüket be nem töltött kiskorúak ingyenes belépőjegyre jogosultak.
Az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. 169. §-ában foglaltak alapján a kiállított áfás számlán a belföldi adóalany vevő adószámának feltüntetése kötelező, amennyiben az adó összege eléri vagy meghaladja a 100.000 Ft-ot. Ennek értelmében kérjük, hogy jegyvásárlás előtt jelezze áfás számla igényét és tájékoztassa munkatársunkat adószámáról.
Beküldve: 2018 júl. 26 12:24 írta gabi-zsolt #53129
gabi-zsolt profilkép
50 fos parlamenti belepot sikerult 75 fore felemeltetni igy valoszinu meg egy 25 fos buszt kell berelni koszonom ha minel elobb jelentkeztek udv gabi-zsolt
Beküldve: 2018 júl. 25 20:38 írta Kerti #53123
Kerti profilkép
Már csak 8 férőhely maradt a városnézés és parlament látogatásra.

Ha valakinek közbejön valami és nem tud eljönni, azt megkérjük, hogy jelezze felénk, hogy más esetleg tudjon még jelentkezni.

Az 50 fő limit természetesen csak a városnézésre vonatkozik, a találkozóra bármennyien lehet jelentkezni.