Sziasztok, kb. 3 éve, amikor szintén lakoautoklub tali volt ott szezonon kívül, már csak áramot adott a kemping, nem volt nyitva a mosdó, külön adtak egy kulcsot, amivel a WC-t ki lehetett nyitni, de azt is csak a "mozgássérülteknek". Hozzám kellett jönni a kulcsért, és ellenőriznem kellett, hogy tényleg jogosult-e?..... Szóval meg kéne érdeklődni, hogy mit szolgáltat a kemping. Repi te vagy a szervező?

MaNa Hát ez 1 jó hír!...Bár a "WC üzemeltetéséből" származó bevételektől máris elestem.. Viszont mi ott leszünk péntek de., majd nézünk valami jó helyet az össznépnek!. 4 évvel ezelőtt
Attachment
repi MaNa Drága! Ígéreted ne feledd ami abban nyilvánul meg,hogy nézel valami jó helyt az ősznépnek! Előre is köszönjük! 4 évvel ezelőtt
MaNa Nézek, nézek....Főként ha én leszek az első! 4 évvel ezelőtt