Sziasztok, kb. 3 éve, amikor szintén lakoautoklub tali volt ott szezonon kívül, már csak áramot adott a kemping, nem volt nyitva a mosdó, külön adtak egy kulcsot, amivel a WC-t ki lehetett nyitni, de azt is csak a "mozgássérülteknek". Hozzám kellett jönni a kulcsért, és ellenőriznem kellett, hogy tényleg jogosult-e?..... Szóval meg kéne érdeklődni, hogy mit szolgáltat a kemping. Repi te vagy a szervező?

repi Kedves MaNa felhívtam a kempinget és azt mondták,hogy nyitva vannak a vizes blokkok télen nyáron ez jó hír így nem tudsz WC-s néni lenni de köszönöm,hogy figyelsz és aktívan hozzájárulsz az esemény sikeréhez. Még azt is mondták,hogy nincs lehetőség előfoglalásra így aki elsőnek érkezik gondoljon a később érkezőkre. És végezetül nem Én vagyok a szervező hanem MI!! Szóval Te is. " Önszerveződő nyitott baráti társaság" 7 napja
Attachment
MaNa Hát ez 1 jó hír!...Bár a "WC üzemeltetéséből" származó bevételektől máris elestem.. Viszont mi ott leszünk péntek de., majd nézünk valami jó helyet az össznépnek!. 7 napja
Attachment

Bogácson a fürdő-kempingben van konyha lehetőség. Ha valaki
bevállalna egy bográcsos, sűrű leves vagy valami egészségtelen
pörkölt elkészítését :felvállalnám 20-30 főre a hozzá való húst. Vinném péntek délre frissen. apóka

f3r1 ok bevállalom, a többit egyeztetjük. 1 héttel ezelőtt
Attachment

Szombaton szokott lenni Bogácson a Cserépfalvi pincesoron (a kempingtől 1 km gyalog) a nagy libalakoma, és este medencebál van a fürdőben. Vasárnap még van vmi kevés libakaja a pincesoron, de már csak kevés pince van nyitva. Ugyanott a pincesor előtt a réten szombaton kirakodóvásár, elég szép nagy, mindenféle áru, borosok, sörösök, ételt is árulnak. Az eddigi években ez volt a program.

MaNa kedveli : Esemény 3 hete
MLK - frissítette a(z) Márton napi vigasságok és búcsú 2019 Bogács eseményt 4 hete