Video (feltöltése) megosztása.

Konkrét videó feltöltésére nincs lehetőség az oldalon, mivel vannak erre specializálódott videó megosztó oldalalak ahova könnyedén megfelelő minőségben és méretben feltölthetőek a videók. A legelterjedtebb pl.: YouTube, vagy Vimeo

1. Miután bejelentkeztél az oldalra, a Közösség menüpont alatt megjelennek további menüpontok. Klikkelj a "Profilom megtekintése" gombra.

2. Ekkor megjelenik a saját profilod. Itt a "Videó" gombra kell Klikkelned.

3. Előjönnek a videóid (ha már töltöttél fel), ahol a jobb felső résznél a "Videó hozzáadása" gombra kell klikkelned.

4. A böngészőben nyiss egy új ablakot és keresd meg azt a videót azon az oldalon ahova feltöltötted amit meg szeretnél osztani.

Videómegosztók ahonnan megoszthatóak a videók: YouTube, Yahoo video, MySpace video, Flickr, Vimeo, Blip.tv, Dailymotion, Live Leak, Metacafe.

A böngészősávban jelöld ki az URL-t (a videó pontos elérési címe) és másold ki.

5. Menj vissza a Klub oldalra és az ott látható ablakban a "Video URL"-hez illeszd be a kimásolt linket.

Alatta a "Kategória" résznél válaszd ki a kategóriát ahova tartozik szerinted a video (Egyéb, Lakóautó/lakókosi, Lakóautó Klub, Utazás).

A "Ki láthatja" résznél azt tudod beállítani, hogy ki láthatja a videódat.

- Nyilvános: Bárki láthatja aki az oldalra feljön.

- Regisztrált tagok (alapértelmezett beállítás): Csak a Klub regisztrált tagjai láthatják, ha belépnek az oldalra.

- Ismerősök: Csak azok látják akiket felvettél ismerősnek és vissza is igazolták, hogy ismernek téged.

- Csak én: Senki más nem tudja megnézni csak te.

A végén nyomd meg a "Video hivatkozása" gombot és ezzel közzé is tetted a videót.