Antal Béla, az MCCC új elnökének megbízásából.

MCCC elnökségi közlemény
A Magyar Camping és Caravanning Club (MCCC) a 2012.02.04.-én megtartott közgyűlésén új elnökséget választott.

A megválasztott tisztségviselők:

Elnök:
Antal Béla

Elnökhelyettesek:
dr Abonyi Mátyás és
Szüts István

A kempingklub helyiségének és iratainak átadás-átvétele megtörtént.
A klub weboldala nem üzemel. Az új weboldal rövidesen megjelenik a jól ismert www.mccc.hu domain néven. A weboldalon fogjuk megjeleníteni az MCCC –ben történt változásokat, és lehetőség nyílik a kempingeknek és vállalkozásoknak hirdetéseik feladására is.

Tájékoztatjuk a tagságot, hogy az ügyintézés továbbra is folyamatos.
A Mária utcai Iroda minden szerdán 10-17 közötti nyitva tartással várja régi és leendő klubtagjainkat.
Cím: 1085 Budapest Mária u. 32 – 34. II.emelet 4.

Elérhetőség a hét minden napján. (telefon:06-30-5 359780, Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)
A 2012 évi tagdíj befizetés és FICC kártya vásárlás az irodában lehetséges.
A 2012-ik évi külföldi rendezvényekkel kapcsolatosan tájékoztatást nyújtunk (Európa Rally, FICC Rally).

Antal Béla
MCCC elnök