Leírás

Van egy pár doboznyi kimaradt Armaflex, Kaiflex szigetelőanyagom (kissebb nagyobb darab) Nagyon rugalmas, zártcellás szerkezetű, halogén mentes, habosított extrudált kaucsuk. Kiváló hőszigetelő képesség.

A dobozokban a szigetelőanyag több fajta méretű és vastagságú, ömlesztve vannak. Van bennük 6mm, 9mm, 19mm, 25mm, 32mm vastagságú. Még több van (így az elején) tehát nyugodtan lehet akár válogatni. Egy dobozból kijön körülbelül 3-6 mm2-nyi felület
3000Ft/doboz, ha többet viszel megegyezünk
Állapota:: Jó

Település:: Kecskemét környéke
Üzenet küldése rolandka klub tagnak!