Leírás

Full extázis: 7szem. kivitel, ülni, állni, aludni, piknikezni, táncolni, sütni-főzni is lehet benne. Konyha, háló, Nagy Pali, play room, gyúrhatsz a kormánynál bicepszre, tricepszre, vállra, hátra. Metál vaj-barna szín kombinációban pompázik. Intelligens navi és wi-fi-s parkolóassztens is van: a nagyi a navi, a papi a Wi(gyázz Pityu)-Fi(gyelj, padka)! Mobil inter: Nyet! Formavilága eklektikus. Vezetni élvezet, 80al száguld a gépezet. Ha megvan a cél és Presley nem, ő biztosan Elvis.
Állapota:: Jó

Telefon:: +36 20 9271 250
Település:: Veszprém
Üzenet küldése G.Kata klub tagnak!
Mercedes-Benz L306DC Hanomag lakóautóMercedes-Benz L306DC Hanomag lakóautóMercedes-Benz L306DC Hanomag lakóautóMercedes-Benz L306DC Hanomag lakóautóMercedes-Benz L306DC Hanomag lakóautó